Otwarcie biblioteki

będzie czynna dla Czytelników

od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00,

w ograniczonym zakresie.

Zasady korzystania z Biblioteki:

1. W Bibliotece może przebywać 1 Czytelnik.

2. W oczekiwaniu na wejście do placówki należy zachować 2-metrową odległość od innych osób.

3. Czytelnicy powinni posiadać maseczkę do zasłaniania nosa i ust.

4. Osoby z objawami z chorobowymi (katar, kaszel. podwyższona temperatura) nie powinny przychodzić do Biblioteki!

5. Po wejściu do Biblioteki Czytelnik dezynfekuje ręce. Płyn dezynfekcyjny będzie dostępny dla Użytkowników.

6. Czytelnik odkłada przyniesione książki na miejsce wyznaczone przez bibliotekarza.

7. Wypożyczanie książek odbywać się będzie bez wolnego dostępu do półek. Książki podaje bibliotekarz.
8. Udostępnianie zbiorów na miejscu oraz korzystanie ze stanowisk komputerowych będzie niedostępne.
9. W celu usprawnienia obsługi, w miarę możliwości, prosimy zamawiać książki: przez system biblioteczny Mak +, e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 82 568 60 71.

Serdecznie zapraszamy!