Konkurs fotograficzny "Gdzie ja, tam i książka"

konkurs fot.Konkurs fotograficzny

"Gdzie ja, tam i książka"

Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Ruda-Huta

1. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy Ruda-Huta.

2. Konkurs jest podzielony na 3 kategorie wiekowe: I - klasy I - III, II - klasy IV-VIII, III - dorośli

3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane zawodowo z fotografią.

4. Praca fotograficzna zgłoszona do konkursu powinna przedstawiać książkę wypożyczoną z naszej biblioteki i sfotografowaną w wymyślonej przez siebie scenerii (np. na łące,  pod drzewem, w bibliotece itp.).

3. Każdy uczestnik może przekazać od 1 - 3 zdjęć.

4. Zdjęcia powinny być w wersji elektronicznej, na płycie lub penrive, kolory w standardzie: RGB, o wymiarach minimum 3984x2656 pikseli i rozdzielczości 300 dpi

5. Prace konkursowe należy dostarczyć do Biblioteki Publicznej Gminy Ruda-Huta, ul. Niepodległości 36, 22-110 Ruda-Huta

7. Każde zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zgłaszającego, telefon kontaktowy
(w przypadku osób nieletnich telefon kontaktowy do rodziców), wiek osoby wykonującej zdjęcie, tytuł fotografii.

8. W przypadku zamieszczenia zdjęcia przedstawiającego osobę, wymagana jest zgoda osoby sportretowanej na publikację jej wizerunku, w przypadku osób niepełnoletnich  zgoda rodziców lub opiekunów.

9. Na zgłoszone prace czekamy do 17 maja 2019 r.

10. O rozstrzygnięciu i rozdaniu nagród poinformujemy uczestników telefonicznie oraz poprzez stronę internetową Biblioteki Publicznej Gminy Ruda-Huta do dnia 31 maja 2019 r.